Prihlásenie

AT Computers je novým autorizovaným distribútorom kompatibilného spotrebného materiálu a papierov Xerox

Ostrava, 2. 7. 2009 – Spoločnosť AT Computers, jedna z najväčších veľkoobchodných firiem v oblasti IT v ČR, je od 1. júla novým autorizovaným distribútorom kompatibilného spotrebného materiálu a papierov Xerox. Svojim zákazníkom tak po novom ponúkne produkty silnej medzinárodnej značky a svetovej jednotky na trhu kancelárskych papierov.

Všetci reselleri tak budú môcť využívať prepracovaný distribučný model a vlastné promo aktivity spoločnosti Xerox. Oprieť sa pritom budú môcť predovšetkým o rokmi preverenú imidž značky a jej produktov. „Resellerom okrem iného ponúkame riešenie prípadných reklamácií výmenou kus za kus, možnosť zapožičania stojanov na predajňu a mnoho ďalších lukratívnych výhod,“ vypočítava prednosti priamej distribúcie značky Xerox produktový manažér spoločnosti AT Computers Petr Mžíček.

Svetový vodca na poli kancelárskych papierov Xerox sa v tejto oblasti prezentuje širokým portfóliom, vrátane dvoch ekonomických značiek a špeciálnych médií. Vďaka mnohoročnej tradícii je Xerox navyše schopný pokryť požiadavky všetkých typov zákazníkov, od jednotlivých užívateľov až po reprografické štúdiá.

O spoločnosti AT Computers
AT Computers je jednou z najväčších veľkoobchodných firiem pôsobiacich v oblasti IT na území Českej republiky a Slovenska, s ročným obratom viac ako 8,0 mld. Kč. Zároveň je najväčším českým výrobcom osobných počítačov. Viac informácií nájdete na: www.atcomp.cz.

###

Pre ďalšie informácie kontaktujte:
PR agentúra AETNA
Marek Hadra
Public Relations
Údolní 410/60, 602 00 Brno
Tel.: 511 11 47 30, Fax: 511 11 47 04
e-mail: hadra@aetna.cz  

Nehlasované